HAKKIMIZDA

1993 yılında Özkristal Boya adı altında faaliyete geçmiştir. 2004 yılına kadar bu isimle devam etti. Daha sonra BÜYÜKATA BOYA Kimyevi Maddeler San. ve Tic. LTD.ŞTİ. adını alarak kurumsallığa adını atmıştır. Sanayi çevresinde faaliyet gösterip mobilya boyaları, metal işleme boyaları ve inşaat boyaları sektöründe aktif şekilde şirket çalışmalarına devam etmektedir. Bugün Yönetim Kurulu Başkanı olarak Serhat BÜYÜKATA yürütmektedir. Sektörün ileri gelen boya teknolojileri ürünlerinde öncü bir firmadır.

MİSYONUMUZ

Kaliteden taviz vermeden üretim yapmak, Müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına, çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt yapısıyla hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile iş alanımızda lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareket ederek yapılan hataların sebeplerini ve tekrar etmemesini sağlayarak kaliteyi en üst seviyede tutmak. Geçmişimizdeki ve bugün, yaşamış olduğumuz olumlu-olumsuz tecrübe birikimlerini kullanıp, geleceği planlayarak, uzun vadede ülkemiz ekonomisine katkı sağlayıp istihdam yaratarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve en iyi hizmeti vermek başlıca gayemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte hareket ederek müşteri güvenini ve sürekliliğini sağlamak. Kalite yönetim sistemi şartlarını karşılayarak kalitemizde üst seviyelere ulaşmak, uluslararası standartlarda üretim yapmak ilkemizdir.